Herkes Hızlı Okuyabilir!


Hızlı okuma becerisini edinmek, gözün ve beynin kapasitesini maksimum oranda kullanabilmeye bağlıdır. Bugüne kadar farkında olmadığınız için kullanamadığımız alanları keşfedeceksiniz. A.R. WALLACE; insan beynini, sahibinin ihtiyaçlarından fazla gelişmiş bir araca benzetiyor. Göz, beyin, odaklanma, motivasyon, alışkanlık gibi kavramları alanında uzman kişilerin hazırladığı ders videolarıyla öğrenecek ve yeni dünyanızın kapılarını aralayacaksınız.

ÜŞENME!

ERTELEME!

GECİKME!

Sadece 21 gününüzü ayırarak hayatınıza fazladan günler, haftalar, aylar, hatta yıllar ekleyebilirsiniz!


Doktorlara Özel Online Hızlı Okuma

Tıp terminolojisine ve uzmanlık alanlarına ait en güncel bilgileri, makaleler ve istatistikleri okurken ”Anlayarak Hızlı Okuma Tekniğini” de öğrenmeye ne dersiniz ?

Hukuk Dünyasına Özel Online Hızlı Okuma

Avukatlar, Savcılar ve Hakimler için özel hazırlanmış, tüm hukuk terimlerinin ve KHK’ların bulunduğu ve özel hukuk alanındaki bir çok bilimsel makalenin yer aldığı bir online program ile hem alanınızdaki en güncel yazıları okumaya hem de hızlı okuma tekniklerini öğrenmeye hazır mısın ?

Mühendislere Özel Online Hızlı Okuma

Popüler mühendislik alanlarına özel yazıları, mühendislik terminolojisi ile ilgili bilimsel makaleleri ve alanındaki en güncel haberleri okurken “Anlayarak Hızlı Okuma” tekniklerini sen de öğrenebilirsin.

İş Dünyasına Özel Online Hızlı Okuma

Finans, Kariyer, Ekonomi, Ünlü İş Adamları ile Röportajlar gibi birbirinden özel başlıklardaki yazıları, iş dünyasına özel hazırlanan raporları okuyarak kendini geliştirecek ve günde iki saat egzersiz yaparak hızlı okuma tekniklerini öğreneceksin.

Kursiyerlerimiz Hızlı Okuma Eğitiminde Ne Kazanacaklardır?


  1. Anlayarak okuma hızları en az iki katına çıkacaktır. Üç, beş katlara da çıkması mümkündür.
  2. Odaklanma ve motivasyonları artacaktır.
  3. Kazandıkları 45-50 dakikanın bile tüm öğretim hayatları boyunca inanılmaz faydalarını göreceklerdir.
  4. Sınavlarda zamanı yetiştirememe diye bir sorunları olmayacağı gibi okuduklarını isterlerse tekrar etme gibi bir şansları da olacaktır.
  5. Yavaş okumadan kaynaklanan dikkat dağınıklıkları ortadan kalkacaktır. Okuduklarını daha iyi anlar hale geleceklerdir. Paragraf sorularının sonundaki olumsuz soru köklerini daha dikkatli okuyarak, sınavlarda en az 5-7 net artış göreceklerdir.
  6. Özgüvenleri artacaktır.
  7. Daha hızlı ve daha iyi okudukları için daha fazla okuyacak, daha fazla okudukları için kelime hazineleri, düşünme becerileri, muhakeme yetenekleri, okuma kültürleri, yaşam tarzları, seçicilikleri, kısaca hayatlarının tüm alanları iyi yönde değişecektir.
  8. Hızlı okuma eğitimine ayıracakları 24 ders saati, kendi hayatlarına fazladan yüzlerce gün, ay, yıl olarak geri dönecektir.
  9. Çağımızda bilgiye ulaşmak son derece kolaydır, önemli olan milyonlarca bilgi içinde kısa süre içinde sentez ve analiz yapabilmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi almaktır. Her şey değişirken okuma aracımızın yenilenmesi ve ihtiyaca cevap verir hale gelmesi kaçınılmaz gerekliliğini yerine getirmiş olacaklardır.