İstanbul

Hakkımızda:

HAKE Kariyer Eğitim Danışmanlık, 2011'de İstanbul’da kurulmuştur. Anlayarak Hızlı Okuma başta olmak üzere, DOKY (Dinle-Oku-Konuş-Yaz), Diksiyon ve Hitabet eğitimlerini de vermektedir.

Bugüne kadar İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa, Alanya ve İzmir gibi farklı illerde 50’yi aşkın kurumda Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimleri ve Seminerleri düzenlemiş, şehirlerarası eğitimler vermiş, Türkiye dereceli öğrenciler çıkarmış, her yaştan öğrenciyi başarıyla mezun etmiştir.

Pandemi döneminden bu yana ağırlıklı olarak uzaktan eğitim verilmekte, Bakırköy’deki kurumumuzda da az sayıda öğrenci grupları ile yüz yüze eğitim de verilmektedir.

“hizliokuyoruz.com”, MEB müfredatına uygun, HAKE Kariyer Eğitim uzman öğretmenleri tarafından titizlikle hazırlanmış metinleri içeren çeşitli göz ve beyin alıştırmaları ile geliştirilmiş, her seviyeye uygun online “Hızlı Okuma Eğitimi” programıdır.

Her sınıfa özel eğitim paketleri, farklı seviyelerin eğitim gerekliliklerine göre tasarlanmış metinler ve dikkati, konsantrasyonu, algıyı arttıran çalışmalar ile evinizin rahatlığında hızlı okuma eğitimi almak için eğitim paketlerimizi inceleyin.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.
Hakeegitim.com